slider

Szydłowski Stanisław

Stanisław jest mężem i ojcem. Jest człowiekiem życzliwym, pogodnym, uśmiechniętym, który jeszcze niedawno miał plany na przyszłość i mnóstwo sił do ich realizacji. Wszystko zmienilo się w ciągu jednej nocy.

23 września 2020 roku, to dzień w którym dotknęła go choroba. Nic wcześniej nie wskazywało na to, że coś się wydarzy. Jak codzień rano usłyszał dźwięk budzika, ale nie był w stanie już wstać. Przerażeni wezwaliśmy pogotowie, które przyjęchało dosyć szybko. Stwierdzono wylew. Zabrali Stanisława do Szpitala w Suchej Beskidzkiej, gdzie wykonano tomograf. Diagnoza się potwierdziła. Natychmiast podjęto decyzje o przewiezieniu Stanisława do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie wykonano embolizację oraz operację wyczyszczenia pękniętego krwiaka, który spowodował wylew. Stanisław był przytomny i świadomy. Wylew pozostawił po sobie jednak skutki lewostronnego bezwładu ciała.

Stanisław obecnie przebywa na rehabilitacji w Limanowej. Małymi krokami rehabilitacja przynosi niewielkie efekty. Mamy nadzieję, że dlugotrwała rehabilitacja i leczenie przywróci siłę i sprawność chociażby do swoich codziennych potrzeb. Walczy dzielnie i ćwiczy w miarę sił.

Choroba zaskoczyła całą rodzinę. Wszyscy wspieramy Stanisława ciepłym slowem i radością. Pragniemy aby rehabilitacja przyniosła jak największe korzyści, by mógł wracać do zdrowia, cieszyć się rodziną i kiedyś zabawiać wnuki. Jesteśmy razem z nim w tych ciężkich chwilach i mamy cichą nadzieje, że Stanisław się nie podda, będzie walczył i dalej się rebailitował. 

KRS:  0000389968
cel szczegółowy: Stanisław Szydłowski

Baner

Tak możesz pomóc

Nr konta: 89175000120000000021949213
Jako tytuł wpłaty (cele statutowe)

Nr konta: 14175000120000000021949302
Jako tytuł wpłaty (wybrany podopieczny lub cel)

Find out more