Zuzia urodziła się z krwiakiem podtwardówkowym oraz złamanym obojczykiem. To były ciężkie chwile, pełne obawy o jej zdrowie i życie, ale dwa lata później okazało się, że to najmniejszy problem, z jakim przyjdzie nam się zmagać.

Nastąpiły pierwsze ataki padaczki, która cofnęła dziecko w rozwoju przez uszkodzenia neurologiczne. Zaczął się maraton po specjalistach i w końcu diagnoza – padaczka, niskie napięcie mięśniowe, szmery w komorze serca…

Po kolejnych badaniach wylądowaliśmy w poradni genetycznej. Niestety, wyniki nie były korzystne. Wykazały poważne choroby neurologiczne. Rokowania na dalszy rozwój nie napawają optymizmem, gdyż leczenia na dobrą sprawę nie ma.

W imieniu swoim oraz Zuzi prosimy o wsparcie na dalszą rehabilitację, sprzęt typu rower 3-kołowy oraz maty rehabilitacyjne sensoryczne, które pomogą jej, choć w części dogonić rówieśników. Marzeniem byłoby wyposażyć pokój w przyrządy akcesoria do zajęć w domu, stworzyć mini sale do rehabilitacji. Zuzia, mimo że ma 6 lat jest na etapie dziecka 2,5-letniego.

Naszym zadaniem jest wspieranie córki w dalszym rozwoju i pilnowanie by nie dochodziło do kolejnych ataków padaczki, które powodują uszkodzenia w głowie i cofanie się w rozwoju. Wiąże się to z częstymi wizytami u lekarzy różnych specjalizacji, niestety terminy są odległe i czasami musimy chodzić prywatnie, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Proszę pomóż Naszej Zuzi sprawić, by mogła samodzielnie egzystować, choć w części dogonić inne dzieci. My na co dzień widzimy postępy naszej małej Gwiazdy, która próbuje ubrać spodnie przez głowę (ale próbuje) nieważne, od której strony. Masa zajęć i rehabilitacji kosztuje, więc prosimy wesprzyj Zuzię i nas rodziców w tej nierównej walce z chorobą!

Wpłat można dokonywać na adres:

Fundacja Pomóc Więcej
ul. Modrzejowska 20
41-200 Sosnowiec

numer konta: 

14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty: Zuzanna Bieszko

PayPal: pomocwiecej@interia.pl
BARDZO PROSIMY O PODANIE TYTUŁU/CELU
PRZY WPŁACIE PayPal – Zuzanna Bieszko

Dane do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: PPABPLPKXXX
Kod IBAN: PL 14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty: Zuzanna Bieszko