Laura urodziła się w 2006 roku i ponad wszystko kocha życie. Pomimo wielu wad wrodzonych i chorób z jakimi przyszło jej się zmierzyć, Laura swoim uśmiechem zaraża wszystkich wokół. Nasza córeczka urodziła się z wodogłowiem wewnętrznym i Agenezją Ciała Modzelowatego.O tych wadach wiedzieliśmy jeszcze przed narodzinami Laury. Natomiast w trakcie porodu doznała dodatkowo niedotlenienia mózgu, czego następstwem jest Dziecięce Porażenie Mózgowe, które spowodowało u Laury opóźnienie psychoruchowe (nie mówi, nie chodzi samodzielnie i ma problemy z równowagą) oraz padaczkę oporną na leczenie. Dzieciństwo Laury to ciągłe konsultacje: neurologiczne, neurochirurgiczne, ortopedyczne i okulistyczne i przede wszystkim regularna rehabilitacja ruchowa i logopedyczna. Aby Laura mogła funkcjonować samodzielnie potrzebna jest intensywna rehabilitacja i specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny. Ważne jest także uczestnictwo w turnusach rehabilitacyjnych.

Obecnie koszt jednego turnusu to około 5000 zł, a takich turnusów Laura potrzebuje minimum 6 w roku, natomiast 1 godzina rehabilitacji ruchowej kosztuje 60zł (a potrzebne są min. 2 godziny tygodniowo).

Laura jest bardzo pogodnym dzieckiem, lubi zwierzęta dlatego też chętnie uczestniczy w zajęciach z hipoterapii i dogoterapii. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby usprawnić nasze dziecko jednak barierą są pieniądze, a konkretnie ich brak. Staramy się szukać pomocy u innych. Każda złotówka to krok do osiągnięcia celu – zrobienie samodzielnie pierwszych kroków! Nie bądźcie obojętni na los Laury! Przyłączcie się do pomocy! Z całego serca dziękujemy!

Wpłat można dokonywać na adres:

Fundacja Pomóc Więcej
ul. Modrzejowska 20
41-200 Sosnowiec

numer konta: 

14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty : Laura Budzyńska

PayPal: pomocwiecej@interia.pl
BARDZO PROSIMY O PODANIE TYTUŁU/CELU
PRZY WPŁACIE PayPal – Laura Budzyńska

Dane do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: RCBWPLPW
Kod IBAN: PL 14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty : Laura Budzyńska