Karolinka urodziła się 14 czerwca 2017 roku. Niedługo po urodzeniu, w wyniku problemów z oddychaniem u dziewczynki doszło do niedotlenienia mózgu w jądrach podkorowych, które odpowiadają za napięcie mięśniowe. Niedotlenienie doprowadziło do 4-kończynowego mózgowego porażenia dziecięcego (MPD). Karolinka nie jest w stanie chodzić, siedzieć, ani mówić. Jednym z objawów choroby jest obniżone napięcie osiowe, co sprawia, że Karolinka ma problemy z przełykaniem. Aby mogła jeść i rozwijać się lekarze musieli założyć jej PEG. Jest to specjalna rurka przymocowana do brzuszka, służąca do pobierania pokarmu.

Karolinka zmaga się również z silną chorobą refluksową, tzw. Zespołem Sandifera, który powoduje cofanie się pokarmu, silne bóle brzucha, a co za tym idzie – ogromny dyskomfort, utrudniający codzienne funkcjonowanie. Ze względu na swoją chorobę dziewczynka musi mieć założoną rurkę tracheostomijną, dzięki której oddycha.

Pomimo swojej choroby Karolinka jest wesołą dziewczynką o dużym potencjale rozwojowym, a dla swoich rodziców jest po prostu największym skarbem.

Serdecznie prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o nawet najbardziej symboliczne wpłaty na rzecz rehabilitacji Karolinki. Razem możemy mieć realny wpływ na poprawę jej codziennego funkcjonowania i jakości życia. Możemy pomóc jej poznawaniu świata i wesprzeć jej rozwój na wielu płaszczyznach. Serdecznie prosimy o włączenie się w naszą inicjatywę. Liczy się każda złotówka.

Wpłat można dokonywać na adres:

Fundacja Pomóc Więcej
ul. Modrzejowska 20
41-200 Sosnowiec

numer konta: 
14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty: Karolina Fiałek

PayPal: pomocwiecej@interia.pl
BARDZO PROSIMY O PODANIE TYTUŁU/CELU
PRZY WPŁACIE PayPal – Karolina Fiałek

Dane do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: PPABPLPKXXX
Kod IBAN:
PL 14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty: Karolina Fiałek

KRS:  0000389968
cel szczegółowy: Karolina Fiałek