Julia ma 5 lat. Choruje na nerwiakowłókniakowatość niezłośliwą, zwaną inaczej neurofibromatozą. To choroba genetyczna, która objawia się między innymi powstawaniem na ciele licznych zmian (plam, nakrapiań, guzków). Oprócz objawów skórnych może dawać także objawy ze strony narządu wzroku, układu nerwowego lub kostnego. Niestety choroba jest nieuleczalna – stosuje się jedynie leczenie objawowe. U Julii występuje także niedowidzenie, afazja oraz opóźnienie ogólnorozwojowe, w związku z czym potrzebna jest systematyczna rehabilitacja.

Julia jest bardzo pogodną i radosną dziewczynką. Bardzo kocha zwierzęta. Marzy o tym, aby mieć małego pieska – białego maltańczyka. W przyszłości chciałaby zostać policjantką. Jako jej mama przenoszę dla niej góry, robię wszystko, co w mojej mocy, aby była szczęśliwym dzieckiem.  Julka ma starszą siostrę, która także daje jej dużo wsparcia. Mimo różnicy wieku (8lat) świetnie się dogadują.

Niestety koszty związane z leczeniem, wizytami u specjalistów, zakupem niezbędnego sprzętu i rehabilitacją powoli zaczynają przewyższać nasze możliwości, dlatego dzisiaj zdecydowałam się poprosić Was o pomoc.

Bardzo proszę o wpłaty na rzecz leczenia i rehabilitacji mojej córki – Julii. Każdy datek, choćby ten symboliczny, będzie dla nas nieocenionym wsparciem i ułatwi nam walkę z chorobą. Z góry dziękuje każdej osobie, która zdecyduje się nam pomóc.

Wpłat można dokonywać na adres:

Fundacja Pomóc Więcej
ul. Modrzejowska 20
41-200 Sosnowiec

numer konta: 
14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty: Julia Dziedzic

PayPal: pomocwiecej@interia.pl
BARDZO PROSIMY O PODANIE TYTUŁU/CELU
PRZY WPŁACIE PayPal –Julia Dziedzic

Dane do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: PPABPLPKXXX
Kod IBAN:
PL 14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty: Julia Dziedzic

KRS:  0000389968
cel szczegółowy: Julia Dziedzic