Wiktor ma 14 lat. Przyszedł na świat jako skrajny wcześniak — w 28 tygodniu ciąży. W wyniku tak wczesnego urodzenia doszło u niego do czterokończynowego porażenia mózgowego. Tego rodzaju porażenie skutkuje niestety brakiem możliwości samodzielnego siedzenia i chodzenia.

Od 14 lat Wiktor bardzo ciężko pracuje pod okiem wielu specjalistów. Intensywna rehabilitacja jest w jego przypadku nieodzowna i stanowi dużą część jego życia codziennego.

Wiktor jest bardzo ambitny i lubi się uczyć. W tym roku kończy szkołę podstawową i planuje kontynuować edukację w liceum ogólnokształcącym. Jego hobby jest gra w szachy – z ogromną przyjemnością uczęszcza na kółko szachowe i bierze udział w różnego rodzaju turniejach.

Aby Wiktor miał możliwość kontynuowania nauki, rozwijania pasji i uczestnictwa w życiu społecznym, potrzebuje różnego rodzaju sprzętów, takich jak np. chodzik, wózek czy siedzisko ortopedyczne. My – rodzice – robimy co w naszej mocy, aby zapewnić synkowi możliwość rozwoju, marzymy o tym, aby mógł wieść „normalne” i szczęśliwe życie.

Prosimy, pomóżcie nam w walce o rozwój i poprawę jakości życia naszego syna. Bardzo serdecznie prosimy o wpłaty na rzecz Wiktora – nawet te symboliczne będą dla nas nieocenionym wsparciem. Z góry dziękujemy każdemu, kto zdecyduje się nas wesprzeć i przekazać choćby najmniejszy datek.

Wpłat można dokonywać na adres:

Fundacja Pomóc Więcej
ul. Modrzejowska 20
41-200 Sosnowiec

numer konta: 
14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty: Wiktor Nowak

PayPal: pomocwiecej@interia.pl
BARDZO PROSIMY O PODANIE TYTUŁU/CELU
PRZY WPŁACIE PayPal – Wiktor Nowak

Dane do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: PPABPLPKXXX
Kod IBAN:
PL 14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty: Wiktor Nowak