Antoni urodził się 11.12.2014 roku, jako zdrowe dziecko. Zaczął chorować od 6 miesiąca życia. Kiedy dostał pierwszych drgawek 3 godziny po szczepieniu, nic nie wskazywało na to, że będzie tak ciężko. Antoś nie mówi, nie chodzi, nie rozwija się jak jego rówieśnicy, ma częste infekcje dróg oddechowych oraz z czasem pogłębia się u niego problem z jedzeniem posiłków, doprowadziło to do rozrzedzenia kości, które zaczęły się łamać. Najpierw złamał rączkę, potem udo, które trzeba było składać operacyjnie. W końcu lekarz zdiagnozował u niego zaburzenia połykania i zadecydował o wykonaniu operacji założenia PEGA. Aktualnie Antoś jest karmiony za pomocą popy żywieniowej, przez 12 godzin dziennie.
Utrudnia nam to rehabilitację, dlatego zbieramy pieniądze na rehabilitanta, który mógłby przychodzić codziennie do domu na godzinę i ćwiczyć z im. Wszystko to po to by nie pogłębiała się spastyka i by w przyszłości Antoś mógł chodzić.

Maciej Woźniak urodził się 27.06.2012 roku, choruje od urodzenia na mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę lekooporną, zespół Westa, który teraz się zaostrzył i przekształcić się w Lenoxa Gasto. Maciej choruje też a atopowe zapalenie skóry, które wymaga zakupu bardzo drogich kremów, maści, opatrunków. Chłopiec wymaga koncentratora tlenu w czasie napadów padaczkowych oraz sprzętów zaopatrzenia ortopedycznego np. łusek, pionizatorów. Maciuś często przebywa w szpitalu. Nie chodzi, nie mówi, nie rozwija się prawidłowo. Marzymy o tym by zagwarantować mu jak najlepszą rehabilitację, by w przyszłości mógł radzić sobie samodzielnie.

Wpłat można dokonywać na adres:

Fundacja Pomóc Więcej
ul. Modrzejowska 20
41-200 Sosnowiec

numer konta: 

14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty : Antoni i Maciej Woźniak

PayPal: pomocwiecej@interia.pl
BARDZO PROSIMY O PODANIE TYTUŁU/CELU
PRZY WPŁACIE PayPal – Antoni i Maciej Woźniak

Dane do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: RCBWPLPW
Kod IBAN: PL 14 1750 0012 0000 0000 2194 9302
tytuł wpłaty : Antoni i Maciej Woźniak